O Kocie Psie Bloga

O Kocie Psie Bloga i informacje

Ręcznie stemplowany stos książek »

/
/
/
48 Views

Ręcznie stemplowane stosy książek to prawdopodobnie moje ulubione rękodzieło wszechczasów i są idealne dla wszystkich miłośników wiejskich domów! Chłopaki, mam stos książek w prawie każdym pokoju w naszym domu. To naprawdę wymyka się spod kontroli… ale czy możesz mnie winić? Są takie słodkie! A najlepsze jest to, że są tak tanie i łatwe w wykonaniu, że można zrobić nowe na każdą porę roku/święto. Po prostu nie ma nic lepszego!

Ujawnienie: Moje posty mogą zawierać linki partnerskie. Jeśli kupisz cokolwiek za pośrednictwem jednego z tych linków, nie zapłacisz ani grosza więcej, ale mogę otrzymać niewielką prowizję, która pomoże mi w prowadzeniu tego bloga i częściowo wesprze moje uzależnienie od Coli Zero. Zawiera linki do amazon.componieważ jestem członkiem programu Amazon Services LLC Associates.

Surowy materiał:

 • książki w miękkiej oprawie tego samego rozmiaru – liczba potrzebnych książek zależy od słów/cytatów, które chcesz na nich umieścić. Zrobiłem stosy od 2 do 5 książek. Dostaję książki od Dollar Tree za jedyne 1 dolara!
 • znaczki – wymieniłem kilka różnych opcji stempli alfabetycznych, ponieważ moje ulubione znaczki często trafiają do sprzedaży online. Sprawdź poniższe opcje!
  • Kliknij tutaj żeby dostać te, których używałem od Michaela. To moje ulubione znaczki i użyłam ich do wielu projektów rękodzielniczych!
  • Kliknij tutaj po kolejny wspaniały zestaw znaczków z alfabetem od Michaelsa. Jest to zestaw pieczątek (nie przezroczystych, takich jak te, których użyłem w filmie), więc NIE potrzebujesz bloków akrylowych, jeśli je kupisz. Pieczątki sprawdzają się świetnie, sama też ich używałam do robienia stosów książek! Są nieco większe niż inne znaczki, co nadaje im naprawdę fajny wygląd i ułatwia ich odczytanie. Jedyna wskazówka, jaką mam odnośnie używania stempli gumowych, to oczyszczenie gumowego obszaru wokół litery po wciśnięciu stempla w poduszkę z tuszem. W przeciwnym razie atrament rozleje się po całej gumowej powierzchni i po stemplowaniu pozostawi plamy wokół liter. Po prostu użyłem chusteczki do demakijażu, aby wytrzeć nadmiar atramentu z gumowego obszaru przed stemplowaniem liter.
  • Kliknij tutaj po kilka uroczych znaczków z wyraźnym alfabetem od Amazon. Są bardzo podobne do mojego ulubionego zestawu Michaelsa, tylko trochę mniejsze.
   OBEJRZYJ ZDJĘCIA NA DOLE STRONY, ABY PORÓWNAĆ ROZMIARY WSZYSTKICH 3 TYCH ZESTAWÓW STEMPLI.!
 • poduszka z tuszem – Kliknij tutaj aby zobaczyć, czego użyłem od Michaelsa, lub Kliknij tutaj aby uzyskać podobny od Amazon.
 • blok akrylowy (w przypadku stosowania stempli przezroczystych) – Kliknij tutaj kupić bloki akrylowe Michaels, lub Kliknij tutaj kupić podobny na Amazon.
 • strunowy – Kliknij tutaj kupuj sznurki Michaelsa lub Kliknij tutaj kup kable na Amazonie
 • nożyce

Oto krótki film dotyczący majsterkowania:

Instrukcja obsługi:

 • zdejmij okładki z książek
 • znajdź książkę, którą chcesz umieścić na górze (zawsze wybieram tę, która ma dobrą/odpowiednią stronę na górze)
 • umieść przezroczyste stemple na bloku akrylowym
 • wciśnij pieczątki (na bloczku akrylowym) do poduszki z tuszem, upewniając się, że pieczątki są całkowicie pokryte tuszem
 • pieczątki tuszowe na książkach – jeśli list nie wyjdzie tak, jak chcesz, po prostu ponownie tuszuj pieczątkę i spróbuj ponownie. Nie możesz tego zepsuć! Jeśli ponownie stemplujesz i jest trochę nie tak, nie martw się tym – dodaje charakteru!
 • po stemplowaniu wszystkich książek owiń sznurek wokół stosu książek i zawiąż sznurek w kokardę

Widzieć? Mówiłem ci, że to łatwe! Nie mogę się doczekać, aż usłyszę o wszystkich stosach książek, które tworzysz! Ale zanim zaczniesz prace, spójrz poniżej, aby zobaczyć część mojej kolekcji. Okej, więc to nawet nie połowa mojej kolekcji, ale może zobaczenie jednego z nich podsunie ci pomysł, jakiego rodzaju stosy książek chcesz stworzyć! A poniżej zauważycie specjalny stos najlepszych książek o mamusiach, które daję mojej mamie na Dzień Matki. Myślałam, że jej się to spodoba i tak się stało mam najlepsza mama na świecie, więc zasługuje na to, aby ten stos książek wystawiony był w jej domu jako cenne trofeum!

Idealny prezent dla Twojej wspaniałej mamy!

Uwielbiam Family Stacks! Idealnie nadają się do zawieszenia w salonie, a także stanowią świetny prezent. I nie zapomnij o tych babciach i prababciach, które zapewne zachwycą się stosem książek z imionami swoich wnuków/prawnuków.

Stosy książeczek z ogłoszeniami o narodzinach to świetna pamiątka, zarówno dla Twojego malucha, jak i ukochanej osoby.

Nie zapomnij, że możesz także tworzyć pionowe stosy książek, takie jak mój stos książek radości powyżej! Jeśli chodzi o stosy książek, niebo naprawdę jest nieograniczone!

Stosy książek po lewej stronie zostały wykonane przy użyciu zestaw piecząteki inne stosy książek zostały wykonane przy użyciu zestaw przezroczystych znaczków od Michaelsa.

Ten znaczek z dynią jest idealny do wszystkich stosów książek o tematyce jesiennej/dyniowej! Użyłam najmniejszego stempla dyniowego z ten zestaw znaczków.

Oto zbliżenie stosów książek wykonanych przy użyciu zestaw pieczątek.

Oto porównanie wszystkich 3 opcji znaczków (wymienionych od najmniejszego do największego rozmiaru) i są one powiązane poniżej według numerów.
Znaczki nr 1, Znaczki nr 2, Znaczki nr 3

Nie mogę się doczekać, aż zobaczę wszystkie stosy książek, które napiszesz! Pamiętaj, aby oznaczyć mnie na Instagramie @shescraftyandsheknowsit swoimi arcydziełami! Zawsze chętnie zobaczę, co wymyślicie!

Nigdy nie przegap żadnego postu!

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :