O Kocie Psie Bloga

O Kocie Psie Bloga i informacje

Poznaj tajemniczy szlak skalny w Mill Valley w Kalifornii

/
/
/
46 Views

Czasami ludzie są cudowni i dziwni, a Sekretna Skalna Ścieżka w Mill Valley jest tego dowodem. Zaczęło się kilka miesięcy temu podczas Spring Shelter 2020 i stało się wizytówką artystycznej ekspresji i dobrej atmosfery, z której znani są Kalifornijczycy.

Droga (oficjalnie znana jako Catalpa Lane) przecina środek osiedla w naszym sąsiedztwie i jest częścią Schody, ścieżki i chodniki w Mill Valley. Nie jest zbyt długa – tak naprawdę to tylko jedna przecznica z małą promenadą nad strumieniem pośrodku.

Dolina Młyńska Catalpa LaneDolina Młyńska Catalpa Lane
Skała malowana z górą TamalpaisSkała malowana z górą Tamalpais

Jak widać wachlarz możliwości artystycznych jest bardzo duży. Jedyne wymagania są numer jeden, bądź pozytywny! po drugie, użyj farby wodoodpornej. Drugi numer nie jest podany, ale jest podawany w lokalu, chyba że chcesz, żeby Twój obraz był efemeryczny lub była to jakaś instalacja o efemeryczności (ty tak robisz).

Zaczęło się, jak to zwykle bywa, od kilku kamieni podpartych wzdłuż poręczy płotu. Stopniowo rósł i rósł, a kamienie wciąż przybywały na Sekretną Skalną Ścieżkę, niektóre z sezonowymi przesłaniami dobrych życzeń. Przypomina mi trochę włóczkowe grzywki, które były w modzie, ale były o wiele bardziej dostępne i inkluzywne.

Jestem pewien, że zaczęło się od jednej osoby lub rodziny, ale wiedzieliśmy, że tak się stanie. Myślę, że to miłe przypomnienie, jak małe działania mogą zdziałać coś dla społeczności i radości płynącej z budowania grupy. Całość jest większa niż części, ponieważ każda część jest indywidualna i osobista. Dziękuję ludziom, którzy to rozpoczęli.

Jeśli mieszkacie w okolicy, gorąco polecam odwiedzenie Secret Rock Path w Mill Valley. To tylko mała próbka. Jak sugeruje znak, możesz zabrać ze sobą własny kamień (kamienie) do dodania. Miejsca w galerii jest mnóstwo, a w tym przypadku więcej znaczy zdecydowanie więcej.

Jeśli nie mieszkasz w pobliżu, może stwórz własną tajną ścieżkę skalną w swojej okolicy. Podoba mi się pomysł, aby tej zimy skały były pokryte śniegiem i wyłaniały się następnej wiosny. Nie sądzę, że stanie się to tutaj, ale może mogłoby się to wydarzyć gdzieś…

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :